Visita del Conseller Martí X. March

La setmana passada la nostra escola va tenir el gust de rebre la visita del Conseller d'Educació, el Sr. Martí X. March, de la Directora General de Personal Docent, la Sra. Rafi Sánchez, del Director General d'Innovació Educativa, el Sr. Jaume Ribas i del nostre Inspector, el Sr. Guillem Amengual.
Varen conéixer la nostra escola i la seva realitat i vàrem poder fer algunes demandes !!!!
 
La semana pasada nuestra escuela tuvo el gusto de recibir la visita del Conseller d'Educació, el Sr. Martí X. March, de la Directora General de Personal Docent, la Sra. RAfi Sánchez, del Director General d'Innovació Educativa, el Sr. Jaume Ribas y de nuestro Inspector, el Sr. Guillem Amengual.
Conocieron nuestra escuela i su realidad i pudimos hacer algunas demandas !!!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guardar

Guardar